Харківська вечірня (змінна) школа № 3 Харківської міської ради

Ми раді вітати Вас на сторінці нашої школи!

м. Харків, 61003, вул. Кооперативна, б. 22,  (див. мапу)
тел. 725-13-78, e-mail: [email protected]

Для вечірньої школи важливо головне:
- щоб підліток зовсім не залишився без освіти,
- щоб у найважчих життєвих обставинах він знав:
у вечірній школі його чекають.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

17 квіт. 2018
17 квітня фахівці Харківського регіонального центру зайнятості провели інформаційний захід з учнями 10-12х класів з метою інформування школярів про послуги служби зайнятості та потреби ринку праці.
16 квіт. 2018
Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету запрошує на День відкритих дверей 21 квітня 2018 року.
10 квіт. 2018
Харківський державний університет харчування та торгівлі запрошує на День відкритих дверей 21 квітня 2018 року.
2 квіт. 2018
З метою відпрацювання дій у разі виникнення небезпечних ситуацій 02.04.2018 у школі проведено перший урок, присвячений правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях із залученням працівників 4-ДПРЧ у м.Харкові Головного управління ДСНС України у Харківській області
2 квіт. 2018
Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця запрошує на День відкритих дверей 14 квітня 2018 року.
27 бер. 2018
У період весняних канікул з 26 по 31 березня 2018 року НТУ «ХПІ» та Простір ідей: Science & Museum / Арсенал Ідей Україна запрошують школярів взяти участь у тридцяти оригінальних наукових заходах. Протягом тижня свої лекції, майстер-класи, воркшопи та інтерактивні ігри представлять десятки кафедр університету.