Харківська вечірня (змінна) школа № 3 Харківської міської ради

Ми раді вітати Вас на сторінці нашої школи!

м. Харків, 61003, вул. Кооперативна, б. 22,  (див. мапу)
тел. 725-13-78, e-mail: schv3@kharkivosvita.net.ua

Для вечірньої школи важливо головне:
- щоб підліток зовсім не залишився без освіти,
- щоб у найважчих життєвих обставинах він знав:
у вечірній школі його чекають.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

22 січ. 2018
22 січня - День соборності України, свято, яке відзначають щороку в день проголошення Акту злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
17 січ. 2018
Унесено зміни до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.
15 січ. 2018
Харківський національний університет будівництва та архітектури запрошує на День відкритих дверей 21 січня 2018 року.
9 січ. 2018
Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 9 до 31 січня 2018 року.
9 січ. 2018
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди запрошує на День відкритих дверей 11 січня 2018 року.
4 січ. 2018
Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 09 і триватиме до 31 січня 2018 року.