Харківська вечірня (змінна) школа № 3 Харківської міської ради

Ми раді вітати Вас на сторінці нашої школи!

м. Харків, 61003, вул. Кооперативна, б. 22,  (див. мапу)
тел. 725-13-78, e-mail: schv3@kharkivosvita.net.ua

Для вечірньої школи важливо головне:
- щоб підліток зовсім не залишився без освіти,
- щоб у найважчих життєвих обставинах він знав:
у вечірній школі його чекають.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

19 лют. 2018
Національний університет цивільного захисту України запрошує на День відкритих дверей 24 лютого 2018 року.
14 лют. 2018
13 лютого 2018 року вчитель української мови та літератури Ковшик Лариса Миколаївна провела для учнів школи виховний захід, присвячений пам'яті видатного українського поета, прозаїка, літературознавця, перекладача та правозахисника Василя Стуса.
12 лют. 2018
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" запрошує на незвичайний День відкритих дверей 25 лютого 2018 року. Захід пройде у новому форматі.
7 лют. 2018
6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». З метою ознайомлення з правилами безпечної роботи в Інтернеті і небезпекою, яка може виникнути під час роботи у мережі, для учнів 10-12 класів школи було організовано та проведено: практична конференція «Розумне та безпечне використання Інтернет –ресурсів» та інформаційна виставка в шкільній бібліотеці.
5 лют. 2018
Харківський торговельно-економічний інститут Київького національного торговельно-економічного університету запрошує на День відкритих дверей 24 лютого 2018 року.
30 січ. 2018
29 січня учитель історії Глуходєдова Юлія Миколаївна провела для учнів школи виховний захід "Сторіччя пам'яті героїв Крут".