1 лист. 2016

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця проводить День відкритих дверей 5 листопада 2016 року.
31 жовт. 2016

ПАМ’ЯТКА батькам, які планують здійснити благодійний внесок до навчального закладу. На сайті школи у розділі "Інформація для батьків" розміщено ПАМ’ЯТКУ батькам, які планують здійснити благодійний внесок до навчального закладу
31 жовт. 2016

Національний фармацевтичний університет проводить День відкритих дверей 5 листопада 2016 року.
24 жовт. 2016

Харківський національний педагогічний университет імені Г.С. Сковороди проводить День відкритих дверей 27 жовтня 2016 року.
17 жовт. 2016

Харківський національний аграрний університет імені В.В.Докучаєва проводить День відкритих дверей 22 жовтня 2016 року.
13 жовт. 2016

Харківський національний університет внутрішніх справ проводить День відкритих дверей 22 жовтня 2016 року.
10 жовт. 2016

Український державний універститет залізничного транспорту проводить День відкритих дверей 22 жовтня 2016 року.
6 жовт. 2016

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» проводить День відкритих дверей 8 жовтня 2016 року.
3 жовт. 2016

Національна академія Національної гвардії України проводить День відкритих дверей 13 жовтня 2016 року.
30 вер. 2016

З Днем учителя!

Шановні вчителі! Прийміть найщиріші вітання в ваше професійне свято. Нехай цей рік принесе вам багато світлих і щасливих днів, стане роком звершень і добрих справ. Бажаємо вам невичерпної творчої енергії, успіхів у всіх починаннях, високих професійних досягнень. Нехай у ваших справах завжди буде дух творення і оптимізму. Бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру і щастя вам і вашим близьким.