23 лют. 2013

05.03.13 закінчується реєстрація на участь у ЗНО-2013

23 лют. 2013

Сердечно вітаю Вас з Днем Захисника Вітчизни

Сердечно вітаю Вас з Днем Захисника Вітчизни – святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Цього дня ми знову повертаємося пам'яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Від усього серця бажаю Вам миру, здоров'я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!
29 січ. 2013

95 - річниця Героїв Крут

95 - річниця Героїв Крут 29 січня 2013 р. вчителем історії Литвин Ю.М. проведено відкритий урок для старшокласників з деманстрацією фільму "Боги призначили інакше", присвяченого 95-річниці Героїв Крут.
21 січ. 2013

Триває реєстрація на участь у ЗНО-2013

З 04.01.13 по 05.03.13 триває реєстрація на участь у ЗНО-2013
21 січ. 2013

Триває реєстрація на участь у ЗНО-2013

Триває реєстрація на участь у ЗНО-2013. Абітурієнти мають можливість подати реєстраційні документи до 5 березня 2013 року. Детальна інформація про вимоги щодо реєстрації осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання розміщена на сайтах Українського та Харківського регіонального центрів оцінювання якості освіти.
18 січ. 2013

Меры наказания детей нужно пересмотреть (Уполномоченный Президента Ю.Павленко)

Сегодня в ходе своего визита в Харьковский следственный изолятор управления ГПтС Украины в Харьковской области Уполномоченный Президента Украины по правам ребенка Юрий Павленко посетил вечернюю школу. Присутствовал на уроках русского языка и информатики и беседовал с учащимися 10 класса в присутствии журналистов.
5 січ. 2013

З Різдвом Христовим!

З Різдвом Христовим! Нехай вам засяють Різдвяні вогні! Здоров'я й добробуту в вашій сім'ї! Бажаю, щоб завжди робота була, І щоб раділа вся ваша сім'я. Щоб рік що наступить, Був кращим за всіх, Вам злагоди в домі і в справах усіх!
4 січ. 2013

Розпочалася реєстрація на участь у ЗНО-2013

4 січ. 2013

Розпочалася реєстрація на участь у ЗНО-2013!

Розпочалася реєстрація на участь у ЗНО-2013! 4 січня 2013 року в Україні розпочалася реєстрація бажаючих взяти участь у зовнішньому оцінюванні знань. Абітурієнти мають можливість подати реєстраційні документи до 5 березня 2013 року. Детальна інформація про вимоги щодо реєстрації осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання розміщена на сайтах Українського та Харківського регіонального центрів оцінювання якості освіти.
29 груд. 2012

С Новым Годом!

С Новым Годом! Пусть он принесет всем нам радость и веселье, улыбки и хорошее настроение, сделает красивыми и счастливыми, добрыми и сильными! Пусть каждый ощутит Новогоднее Чудо! Пусть сбываются желания, загаданные в новогоднюю ночь! А семьи ваши живут в достатке и благополучии!