4 лют. 2012

Розпорядження Харківського міського голови "Про відновлення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова"

У зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря відновити з 06.02.2012 навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах м. Харкова всіх типів і форм власності.
2 лют. 2012

Домашні завдання

У зв’язку з призупиненням занять, домашні завдання розміщені в розділі сайту: Навчальний процес на сторінці Розклад уроків.
31 січ. 2012

Розпорядження Харківського міського голови "Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова"

У зв’язку з різким зниженням температури повітря, призупинити з 01.02.2012 навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах м. Харкова всіх типів і форм власності до окремого розпорядження.
25 січ. 2012

"Владимир Высоцкий - выдающийся актер, поэт и исполнитель авторской песни".

"Он умер рано. Впрочем, как посмотреть... Он жил в таком темпе, так проживал отпущенное ему время, оставил такой заметный след в театре, так ярко вспыхивал на экране и, главное, оставил столько стихов, которые "останутся в строю", - нет, такую жизнь нельзя считать короткой!" Станислав Говорухин
22 січ. 2012

День Соборності України

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.
27 груд. 2011

З Новим роком!

1 груд. 2011

1 декабря отмечается Всемирный день борьбы со СПИДом.

1 декабря весь мир отмечает День борьбы со СПИДом. Его целью является повышение глобальной осведомленности о заболевании и демонстрация международной солидарности перед лицом пандемии.
27 жовт. 2011

Спеціалізована виставка «Освіта Слобожанщини 2011»

27.10.2011 року учні нашої школи відвідали спеціалізовану виставку «Освіта Слобожанщини 2011», яка організована за підтримкою Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації у приміщенні спортивного комплексу НТУ «ХПІ».
24 жовт. 2011

Міжнародна виставка з астрономії "Всесвіт у центрі міста"

24 жовтня старшокласники під керівництвом учителів фізики Запорожець О.Б. та Каліти Е.Є. відвідали міжнародну виставку з астрономії "Всесвіт у центрі міста"
14 жовт. 2011

Бібліотеці ім. В.Г.Короленка — 125 років!

13.10.11. відбулася екскурсія старшокласників до наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка у зв’язку із 125 річчям занування бібліотеки.