7 серп. 2017

Про типові навчальні плани для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Рішенням Колегії МОН від 22 липня 2017 року схвалено типові навчальні плани для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
24 лип. 2017

ВСТУПНИКАМ, ЯКІ НЕ МОЖУТЬ ЧЕРЕЗ РОЗБІЖНОСТІ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ В СИСТЕМІ ЗАРЕЄСТРУВАТИ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ, ДОЗВОЛИЛИ ПОДАВАТИ ПАПЕРОВІ ЗАЯВИ

Вступникам, які не можуть через розбіжності персональних даних в системі зареєструвати електронний кабінет, дозволили подавати паперові заяви
10 лип. 2017

Лілія Гриневич: МОН планує перевірити скільки справних комп’ютерів у школах та де вони встановлені. У системі середньої освіти на обліку стоїть значна кількість комп’ютерів, але нема повного розуміння, в якому вони стані та яка кількість з них реально функціонує. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з керівником по роботі з закладами освіти «Microsoft Україна» Наталією Дорош.
26 черв. 2017

Випускний-2017

24.06.2017 року 157 випускників 12-х класів вечірньої школи отримали атестат про повну загальну середню освіту. Вітаємо!
9 черв. 2017

Отримання свідоцтв про базову освіту!

09.06.2017 року 17 учнів-екстернів отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту. Вітаємо! Бажаємо успіхів у подальшому навчанні.
31 трав. 2017

Український державний університет залізничного транспорту проводить День відкритих дверей 3 червня 2017 року.
24 трав. 2017

Коледж Національного фармацевтичного університету проводить День відкритих дверей 27 травня 2017 року.
18 трав. 2017

Харківська державна академія фізичної культури проводить День відкритих дверей 20 травня 2017 року.
15 трав. 2017

Чого не потрібно робити під час проходження ЗНО

Учасник зовнішнього незалежного оцінювання може бути позбавлений права проходити зовнішнє незалежне оцінювання, або його робота може бути анульована, у випадку порушення процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
12 трав. 2017

НАВЧАННЯ У ПОЛЬЩІ