30 лист. 2016

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" проводить День відкритих дверей 4 грудня 2016 року.
28 лист. 2016

День пам’яті жертв голодомору

28 листопада в 10-12-х класах проведено Урок "Запалимо свічку" до Дня пам'яті жертв голодомору ...То був страшний навмисний злочин, Такого ще земля не знала, Закрили Україні очі І душу міцно зав'язали.
22 лист. 2016

Харківський національний університет будівництва та архітектури проводить День відкритих дверей 27 листопада 2016 року.
21 лист. 2016

21 листопада — День Гідності і Свободи

У школі проведені заходи до Дня Гідності та Свободи під гаслом «Вільні творять майбутнє!». 21 листопада — це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє. (див.фотоальбом)
21 лист. 2016

Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського проводить День відкритих дверей 26 листопада 2016 року.
18 лист. 2016

Харківська державна академія культури проводить День відкритих дверей 20 листопада 2016 року.
17 лист. 2016

Пробне ЗНО пройде у квітні

З метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця щороку Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання. У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня.
14 лист. 2016

Українська інженерно-педагогічна академія проводить День відкритих дверей 19 листопада 2016 року.
7 лист. 2016

Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету проводить День відкритих дверей 19 листопада 2016 року.
3 лист. 2016

Реєстрація на пробне ЗНО відбудеться в січні

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання триватиме з 10 до 31 січня 2017 року. Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти у січні 2017 року.