20 вер. 2017

Національний фармацевтичний університет запрошує на День відкритих дверей 30 вересня 2017 р.
11 вер. 2017

Новації ЗНО-2018

8 вересня набуває чинності наказ Міністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.
8 вер. 2017

Міносвіти визначило перелік навчальних предметів, із яких у 2018 році буде проведено ЗНО

Міністерство освіти і науки визначило перелік навчальних предметів, із яких у 2018 році буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання випускників шкіл. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.
24 серп. 2017

День Незалежності України!

Вітаємо з Днем Незалежності України.
23 серп. 2017

23 серпня 2017 року- 74-та річниця звільнення Харкова від нацистських загарбників, День міста.
18 серп. 2017

2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ

Рішення про проведення Українсько-німецького року мов було прийнято у 2016 році міністрами закордонних справ обох країн, щоб через 25 років після початку дипломатичних відносин поглибити взаємну довіру та дружбу між Німеччиною та Україною, а також ще більше розвинути співпрацю у сферах освіти та культури. Урочисте відкриття відбудеться в рамках проведення спільного Фестивалю мови та культури у вересні 2017 року в місті Києві. Спільний Рік мов завершиться влітку 2018 року проведенням міжнародного Освітнього конгресу. Протягом всього року мова та література стануть платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів та європейських цінностей.
14 серп. 2017

Безкоштовне он-лайн вивчення англійської мови

З вересня усі українські школярі зможуть долучитися до безкоштовного он-лайн вивчення англійської мови на платформі Lingva.Skills, яка схвалена Міністерством науки і освіти України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.
7 серп. 2017

Про типові навчальні плани для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Рішенням Колегії МОН від 22 липня 2017 року схвалено типові навчальні плани для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
24 лип. 2017

ВСТУПНИКАМ, ЯКІ НЕ МОЖУТЬ ЧЕРЕЗ РОЗБІЖНОСТІ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ В СИСТЕМІ ЗАРЕЄСТРУВАТИ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ, ДОЗВОЛИЛИ ПОДАВАТИ ПАПЕРОВІ ЗАЯВИ

Вступникам, які не можуть через розбіжності персональних даних в системі зареєструвати електронний кабінет, дозволили подавати паперові заяви
10 лип. 2017

Лілія Гриневич: МОН планує перевірити скільки справних комп’ютерів у школах та де вони встановлені. У системі середньої освіти на обліку стоїть значна кількість комп’ютерів, але нема повного розуміння, в якому вони стані та яка кількість з них реально функціонує. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з керівником по роботі з закладами освіти «Microsoft Україна» Наталією Дорош.