Педагогічний колектив

Усі вчителі школи мають вищу педагогічну освіту. Якісний склад педагогічних працівників і структура методичної роботи відповідають поставленим завданням: 53% (12 вчителів) мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії», 26% (6 вчителів) - «спеціаліст першої кваліфікаційної категорії», 21% (4 вчителі) – «спеціаліст другої кваліфікаційної категорії». 5 вчителів школи (22%)  мають педагогічне  звання «учитель-методист», 2 вчителі (7%) – педагогічне звання «старший вчитель».

Учителі школи, маючи глибоку наукову та фахову підготовку, в організації навчального процесу надають перевагу активним методам і сучасним технологіям навчання. У своїй праці вони керуються перш за все любов’ю до своїх учнів, доброзичливим ставленням до них.