Педагогічний колектив

Усі вчителі школи мають вищу педагогічну освіту. Якісний склад педагогічних працівників і структура методичної роботи відповідають поставленим завданням: 60% (12 вчителів) мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії», 35% (7 вчителів) - «спеціаліст першої кваліфікаційної категорії», 5% (1 вчитель) – «спеціаліст другої кваліфікаційної категорії».

5 вчителів школи (22%)  мають педагогічне  звання «учитель-методист», 2 вчителі (7%) – педагогічне звання «старший вчитель».

Учителі школи, маючи глибоку наукову та фахову підготовку, в організації навчального процесу надають перевагу активним методам і сучасним технологіям навчання. У своїй праці вони керуються перш за все любов’ю до своїх учнів, доброзичливим ставленням до них.