Сторінка практичного психолога

Всесвіт безмежний. У ньому багато яскравих зірок.

І одна з них - це ти! Унікальна, неповторна Людина!

Пріоритетні напрямки діяльності психологічної служби:

- виділення дітей «групи ризику»; - профілактика негативних явищ в учнівському середовищі. Методична проблема, над якою працює психолог:профорієнтаційна робота практичного психолога в умовах вечірньої школи.

Основні задачі роботи психологічної служби з учнями вечірньої школи:

- робота з учнями девіантної поведінки; - формування в учнів орієнтації на здоровий спосіб життя; - допомога підліткам у кризових ситуаціях; - сприяти створенню умов для формування психічно зрілої особистості з розвинутою свідомістю, як основою для подальшого життєвого і професійного самовизначення; - вивчення рівня сформованості життєвих і професійних планів.

Основні задачі роботи психологічної служби з педагогічнимколективом та батьками учнів:

- формувати потребу в психологічних знаннях, бажання використовувати їх в роботі з дітьми, розвивати здібності до емпатії та безоціночного ставлення до учня; - знайомити вчителів та батьків з основами дитячої і педагогічної психології; - консультувати адміністрацію школи, вчителів і батьків з психологічних проблем навчання і виховання дітей.

Основні задачі психологічної служби у роботі зучнями девіантної поведінки:

- своєчасно виявити дітей, які потребують консультації медиків - спеціалістів і надавати поради педагогам і батькам, щодо роботи з цими дітьми; - спиряти створенню психологічного контакту з учнями групи ризику; - провести поглиблену діагностику і надати рекомендації батькам і вчителям.