Запобігання травматизму

У школі проводяться заходи організаційного, методичного та контрольно-аналітичного характеру щодо запобігання всіх видів дитячого травматизму. Відповідальною за організацію роботи із запобігання дитячого травматизму в школі призначено заступника директора з навчально-виховної роботи    Чиненову А.О.

Протягом навчального року класними керівниками проводяться бесіди, вікторини, класні та виховні години з учнями з запобігання  травматизму за напрямами: правила дорожнього руху, правила протипожежної безпеки, запобігання отруєнь, правила безпеки при користуванні газом, правила безпеки з вибухонебезпечними предметами, правила безпеки на воді, правила безпеки користування електроприладами, при поводженні з джерелами електроструму.

Нормативна база

Робота щодо запобігання травматизму в ХВ(З)Ш №3 організована на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 №270 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру», наказів Міністерства освіти і науки України від 31.08.2001 №16 «Про затвердження Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах» (зі змінами), в редакції, затвердженій наказом Міністерства освіти і науки України від 07.10.2013 №1365 «Про внесення змін до Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах», від 01.08.2001 №563 «Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти» (зі змінами), від 18.04.2006 №304 «Про затвердження Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України» (зі змінами), від 06.01.2015 №2 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах», листів Міністерства освіти і науки України від 18.07.2013 №1/9-503 «Про використання Інструктивно-методичних матеріалів з питань створення безпечних умов організації навчально-виховного процесу в групі продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу», від 02.12.2013 №1/9-853 «Про рекомендації щодо удосконалення організації навчально-тематичних екскурсій», від 16.06.2014 №1/9-319 «Про використання Методичних матеріалів щодо організації навчання перевірки знань, проведення інструктажів з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності», від 25.07.2014 №1/9-372 «Про проведення заходів щодо протидії тероризму», від 30.07.2014 №1/9-385 «Методичні рекомендації для проведення бесід із учнями загальноосвітніх навчальних закладів з питань враження мінами і вибухонебезпечними предметами, поведінки у надзвичайній ситуації», від 26.05.2014 № 1/9-266 «Про використання Методичних матеріалів «Вимоги безпеки під час канікул»